Semināri

Satikt savu dzīvi

Daudz tiek runāts un rakstīts par to, ka pilnvērtīgai dzīvei cilvēkam nepieciešami mērķi , nepieciešams saprast uz ko Tu ej, kur tiecies... Tajā pašā laikā, vai pietiekami labi sevi pazīsti un esi patiesā kontaktā ar savu Dzīvi, tādu kā tā ir?
Vai Tavi uzstādītie mērķi būs tādi, kas patiesi Tev nepieciešami? Tādi, kas piepilda nevis iztukšo, ir radoši un patiesi Tavi, nevis izpilda sociālās programmas- “tā vajag”?

  • Aicinu pētīt savus mērķus un savu dzīves ceļu. Pētīt, vai plānotā nākotne ir tā pati, kura tuvojas.
  • Atbrīvoties no senām saitēm – nepabeigtām attiecībām, bijušām darba vietām, nepabeigtiem projektiem un visu citu, kas kā enkurs bremzē un nelaiž uz priekšu.
  • Kā arī piepildīt savu dzīves ceļu ar nepieciešamo resursu.
Šī vienas dienas semināra laikā būs nedaudz sistēmiskās teorijas un daudz prakses- gan mazi vingrinājumi, gan sakārtojumi.
Par aktuālajiem datumiem un norises vietu uzzini Facebook profilā vai piesakies izsūtnei sadaļā Kontakti.

Mantotie attiecību scenāriji

Vai esi kādreiz manījusi/-is, ka noteikti attiecību scenāriji atkārtojas no paaudzes paaudzē? Un ir tik labi, ja šie ir patiešām veselīgi un pozitīvi scenāriji par kuriem varam priecāties, un kuri attiecības stiprina. Savukārt dažreiz mēdz būt tā, ka šie scenāriji mūs nemaz neiepriecina... Iespējams, ka kādā jaukā dienā mēs pamanām, ka attiecībās ar vīru esam tikpat neiecietīgas vai valdonīgas kā mamma vai vecmāmiņa, vai vīrietis kurš pats piedzīvojis tēva aiziešanu no ģimenes, pamet savējo līdzīgos apstākļos. Bet varbūt jūs jau izaugāt ar domu, ka jūsu dzimtas sievietēm/vīriešiem vienkārši neveicas mīlestībā?

Šī vienas dienas semināra laikā runāsim par neapzinātajiem dzimtas vēstījumiem un mantotajiem attiecību scenārijiem. Pētīsim, kādēļ "tēta meitiņas" pārī atrod "mammas dēlus", ar ko atšķiras sievietes “Visuvarupati” no sievietēm “Manjaunekonevajag” un kādēļ visi vīrieši/sievietes ir ....

Veiksim praktiskos darbiņus- vingrinājumus un vismaz 4-us sakārtojumus. Šī ir Tava iespēja risināt savus aktuālos attiecību jautājumus!

Iepriekšējas zināšanas/pieredze par sistēmiskajiem sakārtojumiem nav obligātas.

Par aktuālajiem datumiem un norises vietu uzzini Facebook profilā vai piesakies izsūtnei sadaļā Kontakti.

Attiecības pārī

Attiecības pārī var būt gan sinerģiska prieka, gan nebeidzamu ciešanu avots. Tikai no mums pašiem atkarīgs, vai spēsim uzņemties savu daļu atbildības par to ko ienesam attiecībās un kādas tās radām... Vai attiecībās esam vairāk patērētāji, kas sagaida savu vajadzību apmierināšanu, vai divi pieaugušie, kas gatavi sadarboties, lai piedzīvotu Mīlestību?
Galvenās tēmas:

  • Sievišķā un vīrišķā daļa manī. Ietekme uz partnerattiecībām.
  • Dažādie mīlestības veidi- iemīlēšanās, partnerība, mīlestība.
  • Balanss starp došanu un ņemšanu attiecībās.
  • Uzticība/neuzticība pārī. 
  • Saliktās ģimenes. Kārtība ģimenē, kad ir bērni no iepriekšējām attiecībām. 
Semināra laikā piedāvāšu gan teoriju, gan praksi- veiksim praktiskus uzdevumus/vingrinājumus un sakārtojumus. Aiciniet līdzi arī savus partnerus!

Par aktuālajiem datumiem un norises vietu uzzini Facebook profilā vai piesakies izsūtnei sadaļā Kontakti.